درباره هیواپاد پارس یزد

شرکت هیواپاد پارس یزد با هدف تولید انواع محصولات بهداشتی و پزشکی در سال 1385 تاسیس و تولید خود را در صنعت کاندوم مردانه با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و فناوری روز دنیا آغاز نمود. انتخاب ماشین آلات و تجهیزات به دلیل حساسیت محصول و در نظر گرفتن نیاز مصرف کنندگان با دقت بالایی صورت پذیرفته است. این مهم با بازدیدهای متعدد از شرکتهای معتبر این صنعت در چندین کشور از جمله آلمان، فرانسه، مالزی و چین صورت پذیرفت که در نهایت یک شرکت آلمانی بعنوان تامین کننده ماشین آلات و فن آوری تولید با پیشینه ای بیش از 40 سال در تولید کاندوم و 20 سال ساخت تجهیزات انتخاب شد.
هم اکنون شرکت هیواپاد پارس یزد توان تولید بیش از 4 میلیون قطعه کاندوم در سال را داراست که امکان افزایش قابل توجه این تعداد نیز پیش بینی شده است.
طیف گسترده ای از انواع کاندوم چه از نظر  ویژگی های فیزیکی و چه از نظر رایحه و دیگر افزودنی ها در اختیار مشتریان قرار داده شده است. انواع اسانس و رایحه جهت تنوع محصولات از بهترین برندها و سازندگان از کشورهای سوییس، آلمان و فرانسه استفاده شده اند. در کنار این افزودنی ها عامل تاخیری بنزوکایین (آلمان) امکان انتخاب بیشتری را برای مشتریان فراهم ساخته است.
در راستای ارائه محصولی با کیفیت و استاندارد، تمامی مجوزهای لازم در ابتدای امر از وزارتخانه های صمت ، بهداشت و درمان و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران اخذ گردیده اند.

شرکت هیواپاد پارس  یزد در حال تلاش روزافزون برای ایجاد تنوع در محصولات و ایجاد اطمینان در مشتریان از طریق بکارگیری سیستم های کنترلی پیشرفته است همچنین توسعه بازار خارجی و صادرات یکی از اهداف اصلی این شرکت است .

امیدوار هستیم تا با سعی و تلاش مستمر تمامی همکاران در شرکت هیواپاد پارس یزد همواره محصولی شایسته مصرف کنندگان ایرانی ارائه دهیم.
شرکت هیواپاد پارس یزد با دریافت تاییدیه های اداره کل آزمایشگاه های سازمان غذا و دارو در حال حاضر همکاری لازم را در جهت تامین کالایی با کیفیت و استاندارد و برآورده شدن نیازهای مراکز بهداشتی درمانی و واحدهای ارائه خدمات سلامت در سراسر کشور، در راستای بهبود سطح بهداشت جامعه دارد.                                                                                                                                                                                                                                                               

برای ثبت سفارش خرید محصولات با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۳۵۳۲۵۵۳۳۴5-9 - 03532553424  واحد فروش: داخلی 114

09138585211- 09140913552